advertisement key chains
₹ 25 / Piece Get Latest Price
| Material | Wooden |
| Color | Brown |
| Pattern | Printed |
| Type | Ceramic |
| Brand | Keshav Printing |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 20 / Piece Get Latest Price
| Badge Type | Pin Badge |
| Usage/Application | Event Badge |
| Pattern | Printed |
| Material | Acrylic |
| Surface Finish | Acrylic |
| Size | 2.75" |
Minimum order quantity: 1000 Piece
₹ 65 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 350 ml |
| Material | Ceramic |
| Mug Style | white mug |
| Type | logo printed |
| Grade | AAA |
| Handle Type | C-Handle |
| Inner Color | white |
| Color | White |
| Handle Style | Standard (C-Shape) |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 18 / Piece Get Latest Price
| Keychain Type | Single Side |
| Material | MDF |
| Body Material | MDF |
| Print Side | Single Side |
| Color | natural |
| Usage/Application | Promotional,gift |
| Type | Round |
| Technique | Hot Rolled |
| Surface Texture | Sanding |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 500 Piece
₹ 18 / Piece Get Latest Price
| Color | Wooden |
| Usage/Application | Promotion , Gift , Events, Corporate |
| Pattern | Printed |
| Finish | Wooden |
| Size | 0.90"X2.75" |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 500 Piece
₹ 30 / Piece Get Latest Price
| Material | Wooden |
| Shape | Oval |
| Color | Red |
| Pattern | Printed |
| Type | Ceramic |
| Usage/Application | gifting etc |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 1000 Piece
₹ 15 / Piece Get Latest Price
| Keychain Type | Logo printed |
| Body Material | Wood |
| Personalization Type | Sublimation Print |
| Usage | Promotional |
| Shape | Square |
| Minimum Order Qty | 500 Pieces |
| Attachment Type | Split Ring |
| Finish | Glossy |
| Packaging Type | Poly Pack |
| Gender | Unisex |
Promotional keychain Usage APplication : Office use , for promotion purpose Sizes : Standard Printing : As Per Customer requirement Material : Wooden
Lovely Jakhmola (PROPRIETOR)
Keshav Printing
Pspcl Add. ST. No. 2, New Satguru NGR, Lohara, Khasra No. 580/2-581/1-578/2 Khewat No. 18/18-152/189, Jamabandi Year 2009-2010 Hadbast No. 260 Abadi, New Staguru Nagar Lohara, Ludhiana - 141003, Punjab, India