Offering you a complete choice of products which include customized coffee mug and customised institute mug.
₹ 70 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 350 ml |
| Material | Ceramic |
| Type | logo printed |
| Mug Style | white mug |
| Mug Type | logo printed |
| Usage/Application | Office |
| Handle Type | C-Handle |
| Grade | AAA |
| Color | White |
| Printing Method | Sublimation |
| Handle Style | Standard (C-Shape) |
| Design | Printed |
| Is It Handle Provided | Handle Provided |
| Brand | keshav printing |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 500 Piece
₹ 75 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 350 ml |
| Material | ceramic |
| Type | white mug |
| Usage | Gifting, Promotional |
| Mug Type | Coffee Mug |
| Pattern | Printed |
| Color | brown |
| Handle Type | C-Handle |
| Usage/Application | institute |
| Printing Method | Sublimation |
| Packaging Type | with box |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 75 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 350 ml |
| Material | Ceramic |
| Mug Style | white logo print |
| Type | White |
| Handle Type | C-Handle |
| Color | White |
| Printing Method | Sublimation |
| Finish | Glossy |
| Packaging | Individual Box |
| Quality Grade | AA |
| Microwave Safe | Yes |
Minimum order quantity: 200 Piece
Customized mugsColour : As Per requirement fabric: as per customer demand quality : Superior printing : Permanent design : as you required
₹ 60 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 350 ml |
| Material | Ceramic |
| Type | logo printed |
| Mug Style | logo printed |
| Handle Type | C-Handle |
| Color | White |
| Printing Method | Sublimation |
| Country of Origin | Made in India |
Lovely Jakhmola (PROPRIETOR)
Keshav Printing
Pspcl Add. ST. No. 2, New Satguru NGR, Lohara, Khasra No. 580/2-581/1-578/2 Khewat No. 18/18-152/189, Jamabandi Year 2009-2010 Hadbast No. 260 Abadi, New Staguru Nagar Lohara, Ludhiana - 141003, Punjab, India