Leading Manufacturer of corporate coffee mugs, white printed promotional coffee mug, customizable printed coffee mug, customized photo mugs, birla printed mug and customised mugs from Ludhiana.
₹ 70 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 350 ml |
| Material | Ceramic |
| Mug Type | logo |
| Type | White coffee mug |
| Size | 350ml |
| Insulation Type | white coffee mug |
| Color | White |
| Print Type | Sublimation |
| Usage/Application | office |
| Usage | Corporate Gift |
| Pattern | Printed |
| Packaging Type | single box packing |
₹ 70 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 350 ml |
| Mug Type | Coffee Mug |
| Type | full customized |
| Material | Ceramic |
| Usage/Application | Promotion |
| Print Type | Sublimation |
| Color | White |
| Usage | Promotional Event, Office, Corporate Gift |
| Design | Printed |
| Printing Type | Logo Printing |
| Packaging Type | Box |
₹ 70 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 350 ml |
| Type | logo printed |
| Material | Ceramic |
| Design | Printed |
| Color | White |
| Usage/Application | Gifting |
| Brand | Keshav Printing |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 120 / Piece Get Latest Price
| Printing Type | Photo Printing |
| Capacity | 350 ml |
| Material | Ceramic |
| Design | Printed |
| Color | Black |
| Usage/Application | Gifting |
| Packaging Type | Box |
| Brand | Keshav Printing |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 75 / Piece Get Latest Price
| Printing Type | Text Printing |
| Material | Ceramic |
| Design | Printed |
| Color | White |
| Usage/Application | Office |
| Packaging Type | Box |
Minimum order quantity: 400 Piece
₹ 65 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 350 ml |
| Material | Ceramic |
| Mug Type | Coffee Mug |
| Type | logo printed |
| Usage/Application | promotional |
| Print Type | Sublimation |
| Handle Type | C-Handle |
| Color | White |
| Usage | Office, Promotional Event, Corporate Gift |
| Printing Method | Sublimation |
| Size | 350ml |
| Design | Printed |
| Packaging Type | box |
| Brand | keshav printing |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 75 / Piece Get Latest Price
| Printing Type | Text Printing |
| Brand | Keshav Printing |
| Material | Ceramic |
| Color | White |
| Usage/Application | Office |
| Packaging Type | Box |
₹ 65 / Piece Get Latest Price
| Pattern | Printed |
| Color | White |
| Usage/Application | promotional |
| Is It Customized | Customized |
| Packaging Type | box |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 68 / Piece Get Latest Price
| Pattern | Printed |
| Size | 3.25" width , 3.75" height |
| Color | White |
| Usage/Application | For Office Use , Domestic Use , Gift And All Other's |
| Features | Round In Shape , Pure White In Colour |
| Packaging Type | Polythene packing |
| Volume | 330ML |
Minimum order quantity: 500 Piece
₹ 75 / Piece Get Latest Price
| Printing Type | Logo Printing |
| Brand | Keshav Printing |
| Material | Ceramic |
| Design | Printed |
| Color | White |
| Usage/Application | Promotion |
₹ 70 / Piece Get Latest Price
| Brand | Keshav Printing |
| Material | Ceramic |
| Capacity | 350 ml |
| Usage/Application | Gifting |
| Country of Origin | Made in India |
| Pattern | Printed |
₹ 80 / Piece Get Latest Price
| Mug Type | Coffee Mug |
| Print Type | Sublimation |
| Material | Ceramic |
| Capacity | 350 ml |
| Usage | Corporate Gift, Office, Promotional Event |
| Usage/Application | Gifting |
| Color | White |
| Microwave Safe | Yes |
| Packaging Type | Box |
| Brand | Keshav Printing |
| Country of Origin | Made in India |
| Pattern | Printed |
Minimum order quantity: 200 Piece
₹ 68 / Piece Get Latest Price
| Mug Style | logo printed |
| Material | Ceramic |
| Capacity | 350ML |
| Usage/Application | Gifting |
| Design | Printed |
| Pattern | Printed |
| Color | White |
| Product Type | Ceremic |
Minimum order quantity: 1000 Piece
Lovely Jakhmola (PROPRIETOR)
Keshav Printing
Pspcl Add. ST. No. 2, New Satguru NGR, Lohara, Khasra No. 580/2-581/1-578/2 Khewat No. 18/18-152/189, Jamabandi Year 2009-2010 Hadbast No. 260 Abadi, New Staguru Nagar Lohara, Ludhiana - 141003, Punjab, India