We are a leading Manufacturer of personalized ceramic coffee mugs, promotional printed mug, promotional white coffee mug, happy birthday printed coffee mug, promotional logo printed coffee mug and promotional coffee mugs from Ludhiana, India.
₹ 70 / Piece Get Latest Price
| Material | Ceramic |
| Type | logo printed |
| Capacity | 450 mL |
| Usage/Application | Office |
| Country of Origin | Made in India |
| Pattern | Logo Printed |
| Surface Finishing | Polished |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 68 / Piece Get Latest Price
| Mug Type | logo printed |
| Material | Ceramic |
| Capacity | 330 ml |
| Color | White |
| Usage/Application | For Home , Gifting , Office |
| Print Type | Sublimation |
| Usage | Promotional Event, Corporate Gift |
| Pattern | Printed |
| Design | Round |
| Microwave Safe | Yes |
| Size/Dimension | 3.75*3.25" |
| Product Type | Personalized Coffee Mugs |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 500 Piece
₹ 60 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 350 ml |
| Material | Ceramic |
| Mug Type | Coffee Mug |
| Size | 3.25 x 3.75 inch |
| Color | White |
| Print Type | Sublimation |
| Usage | Office, Promotional Event, Corporate Gift |
| Pattern | Printed |
| Packaging Type | Box |
| Surface Finish | Polished |
| Brand | Keshav Printing |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 68 / Piece Get Latest Price
| Type | Standard White |
| Capacity | 450 |
| Color | White |
| Usage/Application | Gifting |
| Body Material | Ceramic |
| Service Offer | Printing |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 60 / Piece Get Latest Price
| Material | Ceramic |
| Type | log printed |
| Mug Type | Coffee Mug |
| Size | 3.25 x 3.75 inch |
| Color | White |
| Print Type | Sublimation |
| Usage | Office, Promotional Event, Corporate Gift |
| Pattern | Printed |
| Packaging Type | Box |
| Surface Finish | Polished |
| Brand | Keshav Printing |
| Country of Origin | Made in India |
| Capacity | 325 ml |
₹ 60 / Piece Get Latest Price
| Mug Style | white mug |
| Material | Ceramic |
| Capacity | 330 ML |
| Mug Type | Coffee mug |
| Print Type | Sublimation |
| Usage | Promotional Event, Office |
| Color | White |
| Design | Printed |
| Body Material | Ceramic |
| Service Offer | Printing |
| Size/Dimension | 3.25" width and 3.75" height |
| Product Type | Ceramic Mug |
Minimum order quantity: 250 Piece
₹ 75 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 350 ml |
| Material | Ceramic |
| Mug Type | Coffee Mug |
| Color | White |
| Usage/Application | promotional |
| Pattern | Printed |
| Packaging Type | box |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 55 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 250 ml |
| Material | Ceramic |
| Mug Type | logo printed |
| Usage/Application | Gifting |
| Color | White |
| Body Material | Ceramic |
| Service Offer | Printing |
| Design | Printed |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 60 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 350 ml |
| Material | Ceramic |
| Mug Type | logo printe |
| Color | Red |
| Usage/Application | Gifting, Promotional |
| Print Type | Digital Print |
| Usage | Promotional Event |
| Pattern | Printed |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 300 Piece
₹ 68 / Piece Get Latest Price
| Pattern | Printed |
| Size | Standard |
| Features | Ceramic Printable Mug |
| Color | White |
| Usage/Application | Corporate, Promotion , Gift |
| Is It Customized | Customized |
| Packaging Type | Individual Box Packing |
| Style | Latest |
| Volume | 330Ml |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 200 Piece
₹ 50 / Piece Get Latest Price
| Brand | Keshav Printing |
| Material | Ceramic |
| Capacity | 325 ml |
| Color | White |
| Usage/Application | Gifting |
| Country of Origin | Made in India |
| Pattern | Printed |
₹ 130 / Piece Get Latest Price
| Pattern | Printed |
| Color | Black |
| Usage/Application | Gift |
| Packaging Type | Box |
| Volume | 350 ml |
| Brand | Keshav Printing |
| Material | Ceramic |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 75 / Piece Get Latest Price
| Mug Style | white mug |
| Mug Type | Coffee Mug |
| Material | Ceramic |
| Capacity | 325 ml |
| Print Type | Sublimation |
| Usage | Promotional Event |
| Color | White |
| Usage/Application | Gifting |
| Packaging Type | Box |
| Brand | Keshav Printing |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 65 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 325 ml |
| Type | logo printed |
| Material | Ceramic |
| Design | Round |
| Usage/Application | Office |
| Packaging Type | Box |
| Brand | Keshav Printing |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 65 / Piece Get Latest Price
| Type | logo printed |
| Material | Ceramic |
| Capacity | 350 ml |
| Design/Pattern | Printed |
| Color | White |
| Usage/Application | Gifting |
| Packaging Type | Box |
| Brand | Keshav Printing |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 75 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 330 ml |
| Material | Ceramic |
| Packaging Type | Box |
| Color | White |
| Size | Standard |
| Usage/Application | Any |
| Design | Printed According To Your Design |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 65 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 350 ml |
| Material | Ceramic |
| Packaging Type | Box |
| Color | White |
| Brand | Keshav Printing |
| Usage/Application | Gift |
| Country of Origin | Made in India |
| Pattern | Printed |
₹ 999 / Piece Get Latest Price
| Brand | Keshav Printing |
| Material | Ceramic |
| Design | Round |
| Capacity | 325 ml |
| Color | White |
| Usage/Application | Gifting |
| Country of Origin | Made in India |
| Size | 3.25 x 3.75 inch |
₹ 68 / Piece Get Latest Price
| Set Type | 3-in-1 |
| Material | Ceramic |
| Included Items | coffee mug |
| Type | full customized |
| Capacity | 330 Ml |
| Usage/Application | Home , Office , Gifting , Corporate |
| Color | White |
| Packaging Type | Individual Box Packing |
| Design | Round |
| Size/Dimension | 3.25"width *3.75" Height |
| Product Type | Ceramic Printed Mug |
Minimum order quantity: 250 Piece
₹ 65 / Piece Get Latest Price
| Pattern | Printed |
| Color | White |
| Features | High |
| Packaging Type | Single |
| Volume | 350ml |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 60 / Piece Get Latest Price
| Pattern | Printed |
| Color | White |
| Usage/Application | Gift |
| Packaging Type | Box |
| Volume | 350 ml |
| Material | Ceramic |
| Surface Finish | Polished |
| Brand | Keshav Printing |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 65 / Piece Get Latest Price
| Pattern | Printed |
| Size | 3.75*3.25" |
| Color | White |
| Usage/Application | Promotion , Gifting , Office Use |
| Features | Imported ceramic material |
| Packaging Type | Single Box Type packing |
| Volume | 330 ml |
Minimum order quantity: 200 Piece
₹ 65 / Piece Get Latest Price
| Pattern | Printed |
| Size | 3.25 x 3.75 inch |
| Color | White |
| Packaging Type | Box |
| Brand | Keshav Printing |
| Material | Ceramic |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 68 / Piece Get Latest Price
| Pattern | Printed |
| Packaging Type | Box |
| Volume | 350 ml |
| Brand | Keshav Printing |
| Material | Ceramic |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 60 / Piece Get Latest Price
| Material | Ceramic |
| Style | Sublimation |
| Mug Type | Coffee Mug |
| Type | white |
| Mug Style | logo print |
| Capacity | 350 mL |
| Inner Color | white |
| Handle Style | Standard (C-Shape) |
| Usage/Application | Office |
| Color | White |
| Printing Method | Sublimation |
| Design | Printed |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 500 Piece
₹ 70 / Piece Get Latest Price
| Mug Style | Plain White |
| Mug Type | Coffee Mug |
| Type | Patch |
| Material | Ceramic |
| Capacity | 330 ml |
| Usage/Application | Gifting |
| Grade | AAA |
| Inner Color | white |
| Handle Style | Standard (C-Shape) |
| Color | White |
| Design | Round |
| Size/Dimension | 3.75"*3.25" |
| Product Type | Coffee Mug |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 65 / Piece Get Latest Price
| Mug Type | Coffee Mug |
| Capacity | 330 ml |
| Color | White |
| Usage/Application | ALL Uses |
| Material | Ceramic |
| Design | Round |
| Size/Dimension | 3.75*3.25" |
| Product Type | Coffee Mugs With Logo |
Minimum order quantity: 500 Piece
₹ 62 / Piece Get Latest Price
| Type | Standard White |
| Capacity | 11oz |
| Mug Type | Coffee Mug |
| Usage/Application | Office |
| Color | White |
| Material | Ceramic |
| Body Material | Ceramic |
| Service Offer | Printing |
| Design | Round |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 1000 Piece
₹ 70 / Piece Get Latest Price
| Mug Type | Coffee Mug |
| Material | Ceramic |
| Capacity | 325 ml |
| Usage/Application | Gifting |
| Body Material | Ceramic |
| Weight | 330 gm |
| Packaging Type | Box |
| Size | 3.25 x 3.75 inch |
| Brand | Keshav Printing |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 70 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 350 ml |
| Mug Type | full printed |
| Material | Ceramic |
| Color | White |
| Usage/Application | Gift |
| Packaging Type | Box |
| Brand | Keshav Printing |
| Country of Origin | Made in India |
Lovely Jakhmola (PROPRIETOR)
Keshav Printing
Pspcl Add. ST. No. 2, New Satguru NGR, Lohara, Khasra No. 580/2-581/1-578/2 Khewat No. 18/18-152/189, Jamabandi Year 2009-2010 Hadbast No. 260 Abadi, New Staguru Nagar Lohara, Ludhiana - 141003, Punjab, India