₹ 195 / Piece Get Latest Price
| Usage / Application | Housekeeping |
| Product Type | T-Shirt |
| Fabric | Poly Cotton |
| Gender | Men |
| Size | Medium |
| Color | Black |
| Wash Care | Machine wash |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 50 / Piece Get Latest Price
| Wood Type | MDF |
| Stand Type | Bracket Holder Type |
| Finish | Painted |
| Mounting Type | Tabletop |
| Material | Wooden |
| Usage/Application | business use |
| Brand | keshav printing |
| Size | Medium |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 22 / Piece Get Latest Price
| Shape | Rectangle |
| Fabric Name | Ultra Satin |
| Size | 26*42 |
| Width | 26*42 |
| Mounting Type | Freestanding |
| Post Type | Portable |
| Material | satin |
| Glass Thickness | 32 mm |
| Wall Thickness | 3 mm |
| Finishing | Digital Print |
| Fabric Type | Printed |
| Thickness | 2 mm |
| Stitching | Double Stitch |
| Weight | 1.0 kg |
Minimum order quantity: 20000 Piece
Election material Basically used in election events or election ralleis for party promotion.
Colour Available : As per your demandLovely Jakhmola (PROPRIETOR)
Keshav Printing
Pspcl Add. ST. No. 2, New Satguru NGR, Lohara, Khasra No. 580/2-581/1-578/2 Khewat No. 18/18-152/189, Jamabandi Year 2009-2010 Hadbast No. 260 Abadi, New Staguru Nagar Lohara, Ludhiana - 141003, Punjab, India